ForuM -- FuN-ZonE --
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Addon AmxMod [Normal]

In jos

Addon AmxMod [Normal] Empty Addon AmxMod [Normal]

Mesaj  BeRcU Vin Iul 17, 2009 1:12 pm

Descriere addon: Un mic addon care contine:Amxmodx & Metamod - (folositor pentru cei cu computere slabe) !
Version: 1.0
Download : Addon Complet

Atentie !
- Pentru a va loga ca admin pe server folositi comanda: setinfo _LinkCS [pass]
- Acest addon l-am facut special pentru cei care au PC-uri mai slabute (acum totul depinde si de Internetul dvs).
- Am adaugat 10 plugin-uri folositoare.
Pluginuri
--------------------------------------------------------------------------------------
amx_show_ip.amxx - Arata ip-urile celor ce se conecteaza pe server.
ultimate_ss.amxx - Cu ajutorul acestui plugin poti face un screenshot unui jucator.
amx_who.amxx Arata adminii online prin comanda admin / amxx_who (in consola serverului)
amx_fuckoff.amxx - Iti bati joc de codati (nu prea mai e de mare folos dar l-am pus)
bullet_damage.amxx Arata cat damage i-ai facut inamicului.
Sayrestart.amxx - Dai restart LIVE prin comanda : /restart (A
acces doar adminii)
high_ping_kicker.amxx Da afara jucatorii cu ping mai mare de 90 (il puteti seta din amx.cfg
admin_gag.amxx - Dai gag unui jucator si nu mai poate vorbi in chat.
Ghostchat.amxx - Cei vii pot vorbii cu cei morti si invers.
Join_ip.amxx - Cu ajutorul acestui plugin veti vedea din ce tara este jucatorul care intra, daca are Steam si adresa IP a acestuia atunci cand intra pe la server dvs.
---------------------------------------------------------------------------------------

- Daca vreti sa stergeti vreun plugin, intrati in Amx/Config/plugins si puneti ";" in fata lui si nu va mai merge.
- Daca aveti probleme nu ezitati sa postati !
- Have Fun.

BeRcU
Admin

Mesaje : 239
Data de înscriere : 09/07/2009
Varsta : 31
Localizare : Alexadria

https://fun-zone.forum.st

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum